معرفی کامل انواع لوله برق سمنان

معرفی انواع لوله برق سمنان-2

انواع لوله برق سمنان به منظور صدمه ندیدن سیم‌ها و کابل‌های برق در سیم‌کشی‌های ساختمان‌ها  لوله برق‌های با جنس مرغوب تولید می‌کنند. هدف اصلی آن‌ها حفاظت از جان افراد در مقابل برق‌گرفتگی و صدمه ندیدن رسانای جریان برق می‌باشد. لوله برق سمنان قادر به تولید انواع متنوع لوله‌ها با استانداردهای ملی می‌باشد. اهمیت این لوله برق‌ها میزان خطرات احتمالی مانند آتش‌سوزی و اتصالات جریان برقی را کاهش می‌دهد و امنیت ساختمان را تضمین می‌کند. این لوله برق‌های باکیفیت مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارند و در صورت هرگونه آسیب و یا خرابی به راحتی تعویض می‌شوند. در این مقاله می‌خواهیم شما را با انواع لوله برق سمنان که در صنعت ساختمان‌سازی زیاد از آن‌ها استفاده می‌شود آشنا کنیم.

کابل‌ها و رشته هایی که از این لوله‌ها عبور می‌کنند رسانا می‌باشند به همین دلیل برای کاهش خطرات احتمالی از این لوله‌های برق استفاده می‌شود. در زمان‌های گذشته سیم برق سازه‌ها را بدون پوشش یا عایقی عبور می‌دادند که خطرات و معایب فراوانی را به همراه داشت. بعد از گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کارخانه لوله برق سمنان به سرعت در صنعت تولید لوله‌های ساختمانی و انتقال برق جای خود را باز کرد. این لوله‌ها در سازه‌های مسکونی، تجاری، صنعتی و کلیه سازه‌هایی که سیم برق و هادی الکتریکی استفاده می‌کنند استفاده می‌شود. فرم دهی بالا، مقاومت بالا، ماندگاری زیاد در برابر ضربه‌های مکانیکی و شکل و تنوع بالای این محصولات سبب شده تا محبوبیت بالایی را نزد کاربران و مشتری‌ها پیدا کند.

 

لوله برق سمنان از نوع فولادی

از انواع لوله برق سمنان فولادی برای کابل‌های برق در تمام طول مسیر سیم‌کشی استفاده می‌شود. قابلیت این را دارند که به صورت توکار و هم روکار در ساختمان به کار برده شوند. همچنین توانایی خم شدن را به وسیله‌ دستگاه لوله خم کن دارند. تحمل بسیار بالایی در مقابل ضربه دیدن دارد و گرد و غبار را به خود جذب نمی‌کند. مقاومت آن به حدی است که دچار تاخوردگی نخواهد شد. البته دارای دو نوع لوله‌های گالوانیزه گرم و لوله‌های گالوانیزه سرد می‌باشد.

از نوع گرم این محصول به منظور حفاظت از سیم‌های برق در برابر عوامل خارجی استفاده می‌شوند. داخل و بیرون این لوله برق سمنان از نوع فولادی با گالوانیزه پوشیده شده است و عموماً به صورت روکار کاربرد دارند. طول عمر نمونه گالوانیزه گرم نسبت به سرد آن بیشتر می‌باشد. در لوله گالوانیزه گرم آبکاری آن‌ها در دمای 420 درجه صورت خواهد گرفت درحالی‌که نوع سرد این محصول تا 5 سال عمر می‌کنند طول عمر کمتری نسبت به نوع گرم آن دارد و در دمای سرد آبکاری می‌شوند. به شرطی که در مقابل رطوبت و آفتاب قرار نگیرند بیشتر دوام می‌آورند و بیشتر برای مصارف توکار استفاده می‌شوند. محصولات لوله برق سمنان هر دو نوع گالوانیزه را در سایزهای مختلف در بازار عرضه می‌کنند.

 

انواع لوله برق سمنان از نوع پی‌وی‌سی

معرفی انواع لوله برق سمنان

انواع لوله برق سمنان از نوع پی‌وی‌سی یا پلاستیک بسیار سخت می‌باشد. این محصول به منظور عبور کابل‌های برق بر روی دیوارها کاربرد دارد. از انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار است حتی آن را در جهت‌های مختلف می‌توان خم کرد. این نوع لوله‌ها به سه نوع فشار ضعیف، فشار نیمه ضعیف و فشارقوی تقسیم می‌شود. این نوع محصول بیشتر در زیر سقف‌های بتنی مورداستفاده قرار می‌گیرد. می‌توان بدون شکستگی یا ترک‌خوردگی در لوله‌کشی برق ساختمان از آن استفاده کرد در اصل حالت فنر مانندی دارد.

از بهترین مزایای انواع لوله برق سمنان می توان به مشخصه بارز پی‌وی‌سی بودن آن اشاره کرد به علاوه آنکه مقاومت بالا در برابر هرگونه ضربه، مقاومت در برابر مواد اسیدی یا شیمیایی، پایداری در برابر فرسایش، قابلیت ضد زنگ و ضد خوردگی دارند، به‌آسانی نصب می‌شوند، عدم جذب رطوبت و توانایی ضد حریق بودن از دیگر مزیت های این محصول است. شکل آن به صورت خرطومی می‌باشد. تنها ایراد این لوله در سرما و گرمای بسیار بالا تغییر حالت می‌دهد. لوله برق سمنان قابلیت و توانایی تولید بالایی در تنوع ابعاد با قطرهای مختلف برای مکان‌های مختلف را دارد.

 

لوله برق سمنان از نوع پلی‌اتیلن

این نوع لوله برق سمنان از نوع پلی‌اتیلن پرفروش‌ترین نوع لوله پلیمری می‌باشد که در صنعت ساختمان‌سازی از آن استفاده می‌کنند. بیشتر برای سقف‌ها استفاده می‌شوند که در موقع بتن‌ریزی آسیبی به آن‌ها وارد نشود. به دلیل وزن بسیار سبک و نصب آسان بیشتر استفاده می‌شود. این لوله‌ها در اندازه‌های مختلف در بازار موجود می‌باشند.  قیمت بالاتری نسبت به نوع پی‌وی‌سی دارند. با توجه به انعطاف‌پذیری آن چون جنس آن از پلاستیک نرم می‌باشد از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار است به علت اینکه از مواد پلیمری مرغوب در تولید آن استفاده می‌کنند. این محصولات باکیفیت راحت می‌توانند رضایت مشتری را جذب کنند.

 

لوله برق سمنان از نوع پلی آمید

برای ساختمان‌های سبک از لوله برق سمنان از نوع پلی آمید استفاده می‌شود. پلی آمید نوعی پلیمر می‌باشد و جنس آن از نوع پلاستیک بسیار نرم است و مقاومت بالایی در مقابل فرسایش خواهند داشت. حتی دچار ترک‌خوردگی نمی‌شوند. به علت انعطاف‌پذیری بالا و وزن کمی که دارد بیشتر لوله‌های ساختمانی از این نوع محصول می‌باشند. دارای تنوع در اندازه و شکل‌های مختلف خط دار و بدون خط می‌باشد. می‌توانند آن را به صورت شاخه‌ای یا حتی کلافه‌ای به بازار عرضه کنند. تنها عیب این نوع لوله شعله‌ور شدن آن می‌باشد.

درنهایت به راحتی می‌توان ادعا کرد محصولات لوله برقی سمنان چه از نظر جنس، کیفیت و مرغوبیت به یک منبع قوی در زمینه تولید و فروش تجهیزات انواع لوله‌ها تبدیل شده است. و توانایی تولید انواع لوله‌ها را دارد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.